Náš team

Lucie 

je zakladatelka a majitelka agentury Party nejen pro děti.
Maminka dvou dětí a lektorka angličtiny se našla v kreativitě a práci s dětmi. Miluje malování na obličej i tělo- v roce 2014 získala titul Face Champion a třetí místo v soutěži Body Battles. a můžete si ji i objednat na představení klauna, víly či jiné postavičky dle typu party.
Nebojí se udělat si ze sebe legraci a tím i pobavit ostatní. 
Zároveň má ráda výzvu při pořádání party na klíč. 
 
 

Zdeňka   

Maminka dvou holčiček, která ráda maluje dětské obličeje. Pracuje s dětmi v mateřské školce a u nás ji vedle malování můžete potkat při animačních programech nebo u výtvarných dílniček.
 
 
 

Gabča

Gabča je naše tanečnice, která nenechá nikoho v klidu. Zaměřuje se především na zumbu dětskou či dospělou, ale potkáte ji i při pořádání dětských diskoték a také jako klaunici.
 

Pavlína

Pavlína má na starosti mobilní fotokoutek, umí vyřezávat fantastické věci ze zeleniny a ovoce a krásně maluje na dětské obličeje!
 

Klárka

Další členka z řad maminek, která jezdí s klaunským programem, maluje na obličeje a dělá animační programy či party s princeznou!
 

Tereza, Radka, Diana, Klára

Výborné malířky nejen dětských obličejů. Jejich práce najdete v příspěvcích na naší facebookové stránce. 
 

Kouzelnik Ondřej

Kouzelník a iluzionista Ondřej je mladým studentem a nadaným kouzelníkem. Má zkušenosti s prací s dětmi při magic show pro dospělé. Na vystoupení vozí oblíbené holubice. Své kouzelnické pomůcky si vyrábí sám. Zároveň umí krásně tvarovat balónky. 
 

Kouzelník a moderátor Martin

Martin je sympatickým iluzionistou, kterého jste mohli poktat při nejednom vystoupení či moderování např. v obchodních centrech a jiných významných událostech. Jeho show Vás bude zaručeně bavit. 
 
 
 
 

Kontakt

Party nejen pro děti

Lucie Schejbalová
Břežany II
Český Brod
28201


tel.: 731475359
IČ: 73739171